تبلیغات
اسماعیل - روز شمار ایام فتنه۸ مهر
آخرین اخبار سیاسی- ملی - مذهبی
تاریخ : سه شنبه 16 آبان 1391
نویسنده : اسماعیل
* روزنامه حیات نو در یادداشتی با انتقاد شدید از مقایسه میرحسین موسوی و مسعود رجوی توسط محمد جواد لارجانی نوشت: « (لاریجانی) حتى کار را به آنجا مى‌رساند که میرحسین موسوى را به مسعود رجوى مى‌چسباند … اما کیست که نداند مسعود رجوى کجا، میرحسین موسوى کجا؟ رجوى رهبر مجاهدین خلق در همان ابتداى انقلاب به دلیل تعارض با ولایت فقیه و نظام جمهورى اسلامى و در پى جنگ مسلحانه از حضور در ساختار قدرت بازماند. اما موسوى سیاستمدار ۳۰ ساله انقلاب اسلامى ایران است. موسوى نه مخالفت با ولایت فقیه را در کارنامه خود دارد و نه حمایت از مبارزات مسلحانه را.»
* خبرگزاری ایلنا از آزادی سعید حجاریان خبر داد.
* سید رضا اکرمی نماینده مردم تهران در مجلس و از حامیان میرحسین موسوی در گفتگو با مهر گفت: «لاریجانی برای نمایندگان یک چهره شناخته شده است و در مدیریت خود معتدل و منصف است.»
* قنبری، سخنگوی فراکسیون اقلیت (اصلاح طلبان) مجلس در گفتگو با پارلمان نیوز، ارگان اینترنتی این فراکسیون از دیدار اعضای این کمیسیون با میرحسین موسوی خبر داد. موسوی در این دیدار گفت: «اینکه مردم به هم مهربان‌تر شده‌اند و آستانه تحمل آنها نسبت به یکدیگر بالاتر رفته است از دستاوردهای شرایط کنونی است که اگر به عنوان یک فرصت به آن نگاه شود می‌تواند به کم کردن شکاف‌ها و تقویت وحذت ملی منجر شود.»
منبع: کتاب ۸ ماه نبرد مقدسموضوعات مرتبط: بصیرت و فتنه ها ,
آخرین مطالب