تبلیغات
اسماعیل - روزشمار ایام فتنه-۶ مهر
آخرین اخبار سیاسی- ملی - مذهبی
تاریخ : سه شنبه 25 مهر 1391
نویسنده : اسماعیل

رئیس کمیسیون امنیت ملی با اشاره به تکاپوی برخی افراطیون برای ایجاد التهاب در دانشگاه‌ها با اجرای جشن تولد برخی سیاسیون گفت: اینگونه اقدامات حامیان موسوی در راستای خارج کردن فضای دانشگاه از فضایی علمی است.

* خبرگزاری فارس در گزارشی به وصف تحولات دانشگاه تهران پرداخت: «جمعی از عناصر سبزپوش با هدایت طیف غیرقانونی و افراطی علامه و همچنین سازماندهی برخی عناصر انجمن اسلامی دانشکده های دانشگاه تهران در این دانشگاه تجمع کرده و شعارهایی را علیه دولت سر دادند. در میان این عده که با خود نشان های سبزرنگ به نشانه حمایت از موسوی داشتند، افرادی حضور داشتند که پیش از این در تجمعات مارکسیست ها در دانشگاه تهران از عناصر اصلی به شمار می رفتند. برخی از این افراد به رغم ادعای مارکسیست بودن خود، شعارهای ا… اکبر نیز سر می دادند. افراد تجمع کننده پس از آغاز این تجمع در مقابل تالار علامه امینی دانشگاه تهران، در حالی که شعارهایی علیه مسوولان دولتی و برخی از شخصیت های حوزه علمیه و نظام سر می دادند، به سمت در اصلی حرکت کردند. این افراد همچنین در شعارهای خود خواستار آزادی عناصر دستگیر شده در جریان اغتشاشات اخیر شدند.
در ادامه و در تجمع حامیان احمدی نژاد نیز یکی از فعالان این جریان گفت: «اینان که شعار «یاحسین، میر حسین» سر می‌دهند، طرفدار همان گروهی هستند که در هشت سال دولت اصلاحات علیه ائمه شعار داده و قصد داشتند از جامعه کشور دین زدایی کرده و ایران را به کشوری سکولار تبدیل کنند.»  تجمع کنندگان مقابل که شعارهایی را علیه احمدی نژاد و نشان های سبز از قبیل بادکنک با خود حمل می کردند، با مشاهده تجمع دانشجویان انقلابی دانشگاه تهران راه خود را کج کرده و به سمتی دیگر حرکت کردند.»
* سیزدهمین بیانیه مهندس موسوی منتشر شد. وی در ابتدای این بیانیه با اشاره به حوادث روز قدس، از این روز به عنوان یک «نقطه عطف» نام برد و در ادامه نیز انتقاداتی را پیرامون سیاست خارجی دولت مطرح ساخت.
* بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با فارس با اشاره به تکاپوی برخی افراطیون برای ایجاد التهاب در دانشگاه‌ها با اجرای طرحی موسوم به برگزاری جشن تولد برخی افراد، گفت: «اینگونه اقدامات حامیان موسوی در راستای خارج کردن فضای دانشگاه از فضایی علمی به فضایی ملتهب است.»
وی در خصوص اقدامات جدید حامیان موسوی برای برگزاری جشن تولد برای این کاندیدای جریان دوم خرداد و ملتهب کردن فضای دانشگاههای کشور، گفت: «واقعا اقدامات موسوی که خود زمانی به عنوان نخست وزیر، مسئول امنیت کشور بود نه قابل درک و نه قابل قبول است.»موضوعات مرتبط: بصیرت و فتنه ها ,
آخرین مطالب